Przygotowania oceanTEAM

Witajcie,
Przygotowania oceanTEAM już w fazie morskiej. Obie łódki już na wodzie w gościnnym Świnoujściu, w pełnej gotowości bojowej! s/y CALBUD już otaklowany i gotowy do rozpoczynających się za kilka dni Regat Unity Line i Regat o Puchar Poloneza. s/y SUNRISE w Gdańsku, po pierwszym poważnym wyzwaniu morskim, Regatach SAILBOOK CUP, na tracie Gdańsk - Gotland - Gdańsk. Są to najdłuższe i najniebezpieczniejsze regaty morskie w naszym kraju. Regaty dla prawdziwych twardzieli. 
Choć start odbył się w pogodzie niemal bezwietrznej, to po kilku godzinach już nie było tak sielankowo. Jacht poobijany, żagle porwane, ale za to sprzęt sprawdzony w ciężkich warunkach morskich. I o to chodziło. To pierwsze morskie wyzwanie na drodze do OSTAR 2013, wyzwanie zakończone sukcesem.
Kolejny etap przygotowań, to regaty i treningi w Świnoujściu, gdzie Krystian zawinie w czwartek. 

z żeglarskim pozdrowieniem
Radek Kowalczyk
oceanTEAM.pl

fot. Marek Wilczek/sailbook cup 

fot. Mariusz Kowalski/Wareg

Powrót

Partnerzy

Polski Klub Morski International Moth Ocean Sails SSPW Zew Oceanu Bliski Caraibic Team Klimatyzacja Mazurscy Sternicy Dansk Sejlunion BRJ Design Jacht Film Eco Marine Power Navinord Karol Jabłoński Puchar Polski Jachtów Kabinowych Studio Borlenghi Baatsans.no ZOZŻ WakeShock Biszcza SOLOVELA.NET Milka Jung POZMiW CSB Polacy Dookoła Świata WFoil Group Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 PSKite Krzysztof Baranowski SailForum ServiolaBcn Selden Mast SailBookArnia My Sailing Rumszewicz Sailing Arek Rejs Photography Ocean TEAM Aero Vaerft Tour de Fun Dinghy Atlantic Marine Insight PG Smoki Północy Pogodynka.pl Pod Omegą Henri Lloyd Oficyna Morska Navslide Navicula Marynistyka Jachtklub Elbląg ODYSEA Władka Wagnera Warmia i Mazury AlmaPress Sunreef Yachts Krzysztof Baranowski Porty 24 SSI Jerzy Kuliński Morka Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów WaveINN
FB
Rejsy
Twitter
powrót