Przygotowania oceanTEAM

Witajcie,
Przygotowania oceanTEAM już w fazie morskiej. Obie łódki już na wodzie w gościnnym Świnoujściu, w pełnej gotowości bojowej! s/y CALBUD już otaklowany i gotowy do rozpoczynających się za kilka dni Regat Unity Line i Regat o Puchar Poloneza. s/y SUNRISE w Gdańsku, po pierwszym poważnym wyzwaniu morskim, Regatach SAILBOOK CUP, na tracie Gdańsk - Gotland - Gdańsk. Są to najdłuższe i najniebezpieczniejsze regaty morskie w naszym kraju. Regaty dla prawdziwych twardzieli. 
Choć start odbył się w pogodzie niemal bezwietrznej, to po kilku godzinach już nie było tak sielankowo. Jacht poobijany, żagle porwane, ale za to sprzęt sprawdzony w ciężkich warunkach morskich. I o to chodziło. To pierwsze morskie wyzwanie na drodze do OSTAR 2013, wyzwanie zakończone sukcesem.
Kolejny etap przygotowań, to regaty i treningi w Świnoujściu, gdzie Krystian zawinie w czwartek. 

z żeglarskim pozdrowieniem
Radek Kowalczyk
oceanTEAM.pl

fot. Marek Wilczek/sailbook cup 

fot. Mariusz Kowalski/Wareg

Powrót

Partnerzy

Arek Rejs Photography PG Smoki Północy Rumszewicz Sailing Marine Insight Jacht Film Pod Omegą Krzysztof Baranowski Ocean Sails SOLOVELA.NET Polski Klub Morski Bliski Caraibic Dinghy Atlantic ServiolaBcn Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Studio Borlenghi Henri Lloyd Aero Vaerft Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 Oficyna Morska SSPW My Sailing ZOZŻ Pogodynka.pl Porty 24 WFoil Group Warmia i Mazury Marynistyka SailBookArnia Morka Eco Marine Power Mazurscy Sternicy Puchar Polski Jachtów Kabinowych Team Klimatyzacja Navicula WaveINN AlmaPress International Moth Dansk Sejlunion Sunreef Yachts Selden Mast Tour de Fun ODYSEA Władka Wagnera BRJ Design Jachtklub Elbląg Zew Oceanu WakeShock Biszcza Karol Jabłoński SailForum CSB Navslide Ocean TEAM SSI Jerzy Kuliński Baatsans.no POZMiW PSKite Polacy Dookoła Świata Milka Jung Navinord Krzysztof Baranowski
FB
Rejsy
Twitter
powrót