Przygotowania oceanTEAM

Witajcie,
Przygotowania oceanTEAM już w fazie morskiej. Obie łódki już na wodzie w gościnnym Świnoujściu, w pełnej gotowości bojowej! s/y CALBUD już otaklowany i gotowy do rozpoczynających się za kilka dni Regat Unity Line i Regat o Puchar Poloneza. s/y SUNRISE w Gdańsku, po pierwszym poważnym wyzwaniu morskim, Regatach SAILBOOK CUP, na tracie Gdańsk - Gotland - Gdańsk. Są to najdłuższe i najniebezpieczniejsze regaty morskie w naszym kraju. Regaty dla prawdziwych twardzieli. 
Choć start odbył się w pogodzie niemal bezwietrznej, to po kilku godzinach już nie było tak sielankowo. Jacht poobijany, żagle porwane, ale za to sprzęt sprawdzony w ciężkich warunkach morskich. I o to chodziło. To pierwsze morskie wyzwanie na drodze do OSTAR 2013, wyzwanie zakończone sukcesem.
Kolejny etap przygotowań, to regaty i treningi w Świnoujściu, gdzie Krystian zawinie w czwartek. 

z żeglarskim pozdrowieniem
Radek Kowalczyk
oceanTEAM.pl

fot. Marek Wilczek/sailbook cup 

fot. Mariusz Kowalski/Wareg

Powrót

Partnerzy

SailBookArnia ServiolaBcn Navslide Zew Oceanu Warmia i Mazury Rumszewicz Sailing Krzysztof Baranowski Ocean TEAM Krzysztof Baranowski Mazurscy Sternicy SSI Jerzy Kuliński My Sailing Marynistyka Aero Vaerft POZMiW WFoil Group Pod Omegą BRJ Design SOLOVELA.NET Oficyna Morska Puchar Polski Jachtów Kabinowych Ocean Sails Navinord WakeShock Biszcza CSB Baatsans.no Jacht Film Sunreef Yachts Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 Jachtklub Elbląg Navicula ZOZŻ Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Polacy Dookoła Świata AlmaPress Dansk Sejlunion WaveINN Milka Jung Bliski Caraibic PG Smoki Północy SSPW Tour de Fun Dinghy Atlantic International Moth Pogodynka.pl Marine Insight ODYSEA Władka Wagnera Eco Marine Power Porty 24 Studio Borlenghi PSKite Karol Jabłoński Selden Mast Team Klimatyzacja SailForum Polski Klub Morski Morka Arek Rejs Photography Henri Lloyd
FB
Rejsy
Twitter
powrót