Przygotowania oceanTEAM

Witajcie,
Przygotowania oceanTEAM już w fazie morskiej. Obie łódki już na wodzie w gościnnym Świnoujściu, w pełnej gotowości bojowej! s/y CALBUD już otaklowany i gotowy do rozpoczynających się za kilka dni Regat Unity Line i Regat o Puchar Poloneza. s/y SUNRISE w Gdańsku, po pierwszym poważnym wyzwaniu morskim, Regatach SAILBOOK CUP, na tracie Gdańsk - Gotland - Gdańsk. Są to najdłuższe i najniebezpieczniejsze regaty morskie w naszym kraju. Regaty dla prawdziwych twardzieli. 
Choć start odbył się w pogodzie niemal bezwietrznej, to po kilku godzinach już nie było tak sielankowo. Jacht poobijany, żagle porwane, ale za to sprzęt sprawdzony w ciężkich warunkach morskich. I o to chodziło. To pierwsze morskie wyzwanie na drodze do OSTAR 2013, wyzwanie zakończone sukcesem.
Kolejny etap przygotowań, to regaty i treningi w Świnoujściu, gdzie Krystian zawinie w czwartek. 

z żeglarskim pozdrowieniem
Radek Kowalczyk
oceanTEAM.pl

fot. Marek Wilczek/sailbook cup 

fot. Mariusz Kowalski/Wareg

Powrót

Partnerzy

International Moth Mazurscy Sternicy Marynistyka Puchar Polski Jachtów Kabinowych Oficyna Morska Jachtklub Elbląg Jacht Film Pogodynka.pl Pod Omegą BRJ Design Karol Jabłoński PG Smoki Północy SOLOVELA.NET CSB Ocean TEAM Eco Marine Power Krzysztof Baranowski Team Klimatyzacja Krzysztof Baranowski SSI Jerzy Kuliński Polski Klub Morski SSPW Polacy Dookoła Świata WFoil Group Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Ocean Sails Dinghy Atlantic Rumszewicz Sailing Bliski Caraibic ODYSEA Władka Wagnera ZOZŻ Warmia i Mazury WakeShock Biszcza Sunreef Yachts Zew Oceanu ServiolaBcn Navinord Baatsans.no Milka Jung Morka Navicula PSKite Dansk Sejlunion Studio Borlenghi Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 WaveINN Marine Insight Henri Lloyd Selden Mast SailForum SailBookArnia Arek Rejs Photography Aero Vaerft POZMiW AlmaPress Porty 24 Navslide Tour de Fun My Sailing
FB
Rejsy
Twitter
powrót