Przygotowania oceanTEAM

Witajcie,
Przygotowania oceanTEAM już w fazie morskiej. Obie łódki już na wodzie w gościnnym Świnoujściu, w pełnej gotowości bojowej! s/y CALBUD już otaklowany i gotowy do rozpoczynających się za kilka dni Regat Unity Line i Regat o Puchar Poloneza. s/y SUNRISE w Gdańsku, po pierwszym poważnym wyzwaniu morskim, Regatach SAILBOOK CUP, na tracie Gdańsk - Gotland - Gdańsk. Są to najdłuższe i najniebezpieczniejsze regaty morskie w naszym kraju. Regaty dla prawdziwych twardzieli. 
Choć start odbył się w pogodzie niemal bezwietrznej, to po kilku godzinach już nie było tak sielankowo. Jacht poobijany, żagle porwane, ale za to sprzęt sprawdzony w ciężkich warunkach morskich. I o to chodziło. To pierwsze morskie wyzwanie na drodze do OSTAR 2013, wyzwanie zakończone sukcesem.
Kolejny etap przygotowań, to regaty i treningi w Świnoujściu, gdzie Krystian zawinie w czwartek. 

z żeglarskim pozdrowieniem
Radek Kowalczyk
oceanTEAM.pl

fot. Marek Wilczek/sailbook cup 

fot. Mariusz Kowalski/Wareg

Powrót

Partnerzy

Dinghy Atlantic Pod Omegą Oficyna Morska Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Milka Jung SailForum POZMiW Bliski Caraibic Marynistyka Pogodynka.pl Jachtklub Elbląg SOLOVELA.NET WFoil Group Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 Henri Lloyd Mazurscy Sternicy ServiolaBcn Karol Jabłoński Baatsans.no Selden Mast Eco Marine Power Polski Klub Morski ODYSEA Władka Wagnera Marine Insight BRJ Design SailBookArnia CSB PSKite Sunreef Yachts AlmaPress Krzysztof Baranowski Polacy Dookoła Świata Porty 24 Rumszewicz Sailing International Moth Jacht Film Navinord Team Klimatyzacja SSPW Aero Vaerft Ocean Sails Morka Tour de Fun Krzysztof Baranowski Arek Rejs Photography WakeShock Biszcza Zew Oceanu SSI Jerzy Kuliński Ocean TEAM ZOZŻ Puchar Polski Jachtów Kabinowych PG Smoki Północy Navicula Warmia i Mazury Navslide Dansk Sejlunion Studio Borlenghi My Sailing WaveINN
FB
Rejsy
Twitter
powrót