ARBOS Poland doskonale wypełni niszę rynkową

0
439

Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland to na polskim rynku branżowym wydarzenie bez precedensu. Mamy już imprezy o charakterze BoatShow, czyli pokazy łodzi.  Od lat brakowało jednak targów, które kompleksowo zaprezentowałyby stronę techniczną tego rynku. Dzięki ARBOS Poland, które odbędą się w dniach 26-29 września, sytuacja się zmieni.

– Niespełna rok czasu zajęło nam przygotowanie i weryfikacja koncepcji targów. Obecna formuła to wynik wielu spotkań, dyskusji, wymiany poglądów z ludźmi z branży oraz wizyt na targach w Polsce i zagranicą – mówi Adam Miroński, manager projektu ARBOS Poland. –  Wszystko po to, aby nasz start nie okazał się falstartem. Efektem tych działań jest całkowicie innowacyjna koncepcja targów, która doskonale wpisuje się w niszę rynkową. Polska jest jeden z największych producentów łodzi, a więc naturalnym i kuszącym rynkiem dla dostawców dla przemysłu jachtowego.

ARBOS Poland to międzynarodowa impreza dedykowana wystawcom oferującym: technologie, kompozyty, wyposażenie, łodzie rekreacyjne i sportowe oraz łodzie komercyjne i militarne. Wydarzenie odbędzie się w jednym z najnowocześniejszych w Europie obiektów targowo – konferencyjnych. Wymiary i konstrukcja hal Areny Ostróda pozwalają na prezentację łodzi z rozłożonymi żaglami, również w przechyle lub podwieszonych nad ziemią.  Wystawcy z Europy Środkowo – Wschodniej oraz Skandynawii, będą mieli okazję zaprezentować się na terenie obiektu, który jest jedną z największych hal wystawienniczych w Polsce, i daje gwarancję swobody w projektowaniu oraz realizacji ekspozycji.

Ideę powstania targów popiera Piotrem Jasionowski, Prezes Ostróda Jacht oraz Członek Rady Nadzorczej European Boating Industry. – Formuła targów ARBOS wychodzi na przeciw potrzebom branży jachtowej, szczególnie mniejszych firm produkcyjnych. W sytuacji ostrego kryzysu branży, tak w Polsce jak i zagranicą, wszelkie inicjatywy ułatwiające firmom produkcyjnym dostęp do rynku są pomocne – mówi prezes Jasionowski

Pełna treść wywiadu z Piotrem Jasionowskim dostępna jest na stronie www.arbospoland.com

Komentarze