65 Regaty jesienne „Okiem” Eli Bieleckiej

0
381

65 REGATY JESIENNE o Puchar Komandora SEJK POGOŃ              21 – 22 września 2013

WYNIKI                                           pierwszy dzień regat                        drugi dzień regat                       razem

KWR III                     wsp.       czas trasy   po przelicz.    punkty   czas trasy   po przelicz.   punkty   suma  miejsce  

  1. Antidotum 1,3493      2:58:23      4:00:42               1           2:11:58      2:58:04            1,5         2,5        1
  2. Loxa             1,2952     3:13:01      4:10:00               2           2:20:50      3:02:24              3            5          2
  3. Exocet         1,3409     3:10:48      4:14:58               3           2:22:11      3:10:39             4,5        7,5        3

KWR II

  1. Bluefin        1,2060      3:34:05    4:18:11                3           2:35:20      3:07:20             1,5      4,5         1
  2. Wisła           1,2384     3:27:22    4:16:48                 2           2:33:17      3:09:50              3          5          2
  3. Umbriaga    1,2636     3:58:38    5:01:32                4            2:31:31      3:11:27            4,5      8,5         3
  4. Orson           1,2158     3:29:38    4:14:52                1           DNF                                       7,5     8,5         4

KWR I

  1. Nefertiti       1,1610      3:50:18     4:27:23              3           2:33:35       2:58:19            1,5     4,5         1
  2. Johanna       1,1582      3:48:28     4:24:34              2           2:35:35       3:00:12              3        5           2
  3. Om               1,1809      3:35:57     4:15:01               1          2:41:52        3:11:09             4,5    5,5         3
  4. Whisky         1,1650      3:58:24     4:37:44              5           2:50:37       3:18:48               6      11          4
  5. Rudzik          1,1612      4:16:59     4:58:25              6            2:52:19       3:20:06              7,5    13,5      5
  6. Rufus            1,1150      5:02:27     5:37:14              7            3:06:51       3:28:20              9       16         6
  7. Aganto II      1,1751      3:55:57     4:37:16              4            DNF                                       12      16         7

OPEN I                       czas mety   punkty      czas mety    punkty   suma      miejsce

  1. Matrix             14:40:22        3             12:59:11       1,5         4,5              1
  2. Bryza 33         14:26:16         2            13:27:38        3             5                2
  3. Hafgolen        14:56:13         4            13:46:40       4,5         8,5              3
  4. Bonito            14:06:00         5            13:57:42         6           11               4
  5. Svala               15:30:03         6            14:12:25       7,5        13,5             5
  6. Guliwer          15:48:00         8            14:13:03         9           17               6
  7. Tomahowk    14:05:25         1             DSQ                18         19               7
  8. Aureus           16:05:43        10           14:17:46       10,5      20,5             8
  9. Milan               DNF               11           14:36:46        12         23               9
  10. Maria              15:39:27         7             DNC               18         25            10
  11. WieczornySz 15:58:13          9             DNC               18         27            11

OPEN II

  1. Master 3        14:05:25          1            13:25:26        1,5       2,5            1
  2. Crabro            14:26:06          2            13:26:03         3          5              2
  3. Happy 20       14:57:26          4            13:48:25        4,5       8,5            3
  4. BryzaSport    14:48:27          3             13:55:46       7,5       10,5          4
  5. Trzeci             15:06:03          5             13:54:47        6           11           5
  6. Marimba        15:11:11         6             14:04:06        9           15           6
  7. Magnus          15:28:31         8             14:11:18        10,5    18,5         7
  8. Sowa              15:26:40         7              14:16:52         12         19          8
  9. Emma             16:00:24         11          14:18:33         13,5     24,5         9
  10. Scylla              15;48;18         10          14:24:07          15         25          10
  11. Ardea              15:45:52          9           14:28:30          16,5    25,5        11

Fot. Ela Bielecka

Komentarze